KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 12221429

nr 1222 1429

Birgit Broms

(1924-2008), Sverige

Skiss, Birgit Broms (1924-2008), porträtt, signerad. Motivet: 33x16

Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:38:30

Birgit Broms

Läs mer om Birgit Broms